Družbeni tabuji (spolnost, incest...) 18+ ONLY

Pogovori o praktično vsem

Družbeni tabuji (spolnost, incest...) 18+ ONLY

OdgovorNapisal/-a Katka Malik » 21 jun 2007, 20:42

Gušto mal definirej to...
menda nisi mel romance s svojo polsestro?
Zanimivo!  ;)
If she's beautiful why not.  :D
Nevem, jz ne vidim nix tazga v temu, Jumbi. LoL..  :)
Meni kradejo energijo hudobni ljudje in zaradi tega sm pol cel dan čist sfukana..=S
Every king has it's reign, and then he dies.

email: contact.kat93@gmail.com
Uporabniški avatar
Katka Malik
Global Moderator
Global Moderator

Družbeni tabuji (spolnost, incest...)

OdgovorNapisal/-a Jumbo » 21 jun 2007, 21:14

wtf.. indigo ti pr tem ne vidiš nič nenavadnega?!.. sveti drek...  ??? če se v sorodniki jebejo med sabo, pol pridejo ven retardiranci, pizda a ni to zadost... to je že prvi znak da nekaj ne štima.... dear fuck! kok je to bolno...  :coolsmiley:
Uporabniški avatar
Jumbo
Illuminat
Illuminat

OdgovorNapisal/-a Gušto » 22 jun 2007, 13:11

Hm vidi se kako daleč lahko pridejo ljudje, če se prepustijo DOMNEVAM
Iz muhe slon :afro: A ste vsi mal na sex vrženi al kaj?

Jst sm napisal: meni so kradli... Torej so, in ne je(samo ona) kradla. Več jih je bilo. Ste slabo brali ::) Jst vidim polsestro 2x na leto že odkar jo imam. Izključite umazanijo >:(

Jumbo, res so misli zelo močne. V duhovnem svetu je misel pot. Če ne bi imel telesa, bi šel tja, kamor ti je zašla misel. A glede na to, kako te je zbodlo Indigino pisanje sem dobil občutek da ne bi toleriral niti najmanjših družbeno nesprejemnlivih incidentov. Te "družbene vrednote" so ali pa niso vredu. Prva vrednota je ljubezen, mogokrat zatrta zaradi drubeno nesprejemljivih okoliščin.

Indigo, si pa svobodnih nazorov. Ne, s sestro nikakor nebi. Ti pa povem da bi blo zate fajn začet delat po tau XD. TAOIZEM, verjetno ga gdo pozna? Nič zato, če ga ne. Gdor išče, se tudi s tem seznani.

Iz vsega napisanega na temo kradenja energije, analiziranja svojih pogledov in izkušenj, že vidim prvo sintezo: Vsi smo izpostavljeni temu.
Odpri srce, to je edina pot.
Uporabniški avatar
Gušto
Prostozidar
Prostozidar

OdgovorNapisal/-a Jumbo » 22 jun 2007, 14:38

ja Gušto kot si napisal, ne morem sprejeti incesta, pedofilije in drugih vrst 'izprijenosti'...  ??? za moje pojme je to enostavno.... bolno...
Uporabniški avatar
Jumbo
Illuminat
Illuminat

OdgovorNapisal/-a Gušto » 22 jun 2007, 15:00

Jst jih tudi ne sprejemam. A taka je ta družba. Pokvarjena zelo. Nihče ne obsoja materializma, kapitalizma in stremuštva po čim več, čeprav je vsem jasno, da bo to pokopalo planet. Kdo obsoja drogo!? Zihr si že probal joint. Si ga?

Na dan s tabuji. ;) V afriki je neko pleme, ki se dneve in dneve pogovarja samo o tem, kdo je s katero in kako je ta položaj in kako je oni... sex, cel cajt govorijo samo o sexu. To jim je bistvena zadeva. Starejše, izkušenejše ženske izobrazijo mlade fante kako je treba. Za hrano že poskrbi džungla. Potem pa grejo spet po parih... In so kultivirani v tej smeri. Ni pedfilov, ni extremistov...

Kaj pa mi, civilizirani ljudje??? Trikrat zaklenemo vrata, vse rolete spustimo, pa še noč mora biti in bognedaj kakšne luči. Da se o tem ne govori je itak jasno. Kaj nas je sram? To je vse normalno!
Iz takih zatiranih stvari pa potem pridejo neki čudaki, ki ne morejo nikoli in začutijo nekoč slučajno žgečkanje ob slikci majhnega nagega otročička. Potem pa to povleče naprej in evo ti najhujšo barabo. Ma jst ga skor razumem. 
Se spomnim kako so nam v OSMEM razredu pravili o spolni vzgoji. Učitelce so se zadej usedle in hihitale. Predaval je pa eden, ki ga nisem še nikoli videl.
Treba bi bilo to narest v PRVEM, najkasneje drugem razredu. Z psihiatrom, ki bi se čustveno povezal z otroci in bi se mu odprli. Tam bi bil prvi, pravi korak.
Odpri srce, to je edina pot.
Uporabniški avatar
Gušto
Prostozidar
Prostozidar

OdgovorNapisal/-a Katka Malik » 22 jun 2007, 15:09

Uauu, Gušto, to si lepo povedal..Naša družba je polna predsodkov...takih in drugačnih..kok mi je to dosadno..lih dns sem na avtobusni srečala dve znanki in enga frenda, pa me je znanka vprašala, če sm že se dala dol, pol jz rečem kao da ne, in pol uni se začne smejat 'ja, ja, kaj pa je blo s tvojo prijatelco ko si jih mela 11?' mislim tko, se je pohecu, in pol nadaljuje 'kaj pa pravi una iz A********e?' in pol jz u smeh. in pol uni 'a si se tut z njo dala dol?' in pol jz neeee, in pol une dvej sam gledajo (obe jih majo 17, 18 let) in rečejo, da se kao ne smem dajat dol, kr tipi sam izkoriščajo, pa pol te pustijo, ker jim gre po glavi sam fuk, blablabla, in pol so ble čist zgrožene ko so zvedle d sm spala s punco....HALOOOOOOOOOO!!!

Drgač smo pa tuki nardili en kup offtopicov, bom rekla zrimyju naj prenese to pod drugo temo.

Uporabniški avatar
Katka Malik
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a Jumbo » 22 jun 2007, 15:50

sej punca s punco ni nič narobe....  ^-^

ma ja sej naša družba je polna predsodkov... jih mam tudi jaz kar nekaj... ampak enih stvari pač ne morem sprejeti...

kje v afriki je pa uno pleme?  ;D
Uporabniški avatar
Jumbo
Illuminat
Illuminat

OdgovorNapisal/-a Katka Malik » 22 jun 2007, 15:52

Ooooo, Jumbi, a bi šel ti tja, a.  ^-^

Uporabniški avatar
Katka Malik
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a Prior » 24 jun 2007, 15:13

čisto drugi odgovori  :D

Ne morete prmierjati majhnega plemena z državo, civilzacijo, ki šteje miljone ljudi, kjer družba postavlja norme in zakone in jih je treba spoštovati.

Mislim, afriško pleme proti civilizaciji, to sta čisto samosvoja sveta, če vam ni všeč ta svet, da ljudje ne govorijo preveč o sexualnem življenju v javnosti, so prepovedane težje stvari pa pojdite v to afriko in tam boste prej ko slej dobili cel kup bolezni in otroka, ki ne bo vaše krvi.

Afrika pač ni raj, ampak brutalen pekel, ki me ne bo nikoli videl, vsaj dokler ne postane organizirana in urejena družba brez gospodarjev vojn, korupcije na vsakem vogalu in bednih razmer.
"I am Locutus... of Borg. Resistance... is futile. Your life as it has been... is over. From this time forward... you will service... us."
Uporabniški avatar
Prior
Bog!
Bog!

Odg: Družbeni tabuji (spolnost, incest...)

OdgovorNapisal/-a IHS » 09 apr 2008, 03:50

Gušto je napisal/-a:Jumbo, res so misli zelo močne. V duhovnem svetu je misel pot. Če ne bi imel telesa, bi šel tja, kamor ti je zašla misel. A glede na to, kako te je zbodlo Indigino pisanje sem dobil občutek da ne bi toleriral niti najmanjših družbeno nesprejemnlivih incidentov. Te "družbene vrednote" so ali pa niso vredu. Prva vrednota je ljubezen, mogokrat zatrta zaradi drubeno nesprejemljivih okoliščin.

Gušto zanimiv post. Se strinjam glede moči misli, vendar pravim, da je tudi v realnem svetu misel pot in ne zgolj v duhovnem.

Zanima me, kako misliš, da bi brez telesa odšel tja, kamor bi zašla misel? Če je jasno, da zato ker mislim lahko trdim, da Jaz sem, potem lahko definiramo Jaz kot opazovalca (tisti ki opazuje) potem sploh ni nujno, da bi moral tja kamor gre misel. :D

Incest, pedofilija,.... Se strinjam z Jumbinhom. ;)
Green and clean.
Uporabniški avatar
IHS
Bog!
Bog!

Kraj: Zelendol

OdgovorNapisal/-a Tinč » 09 apr 2008, 14:57

Jumbinho je napisal/-a:ja Gušto kot si napisal, ne morem sprejeti incesta, pedofilije in drugih vrst 'izprijenosti'...  ??? za moje pojme je to enostavno.... bolno...

se strinjam.
incest, pedofilija in druge podobne stvari so največja svinjarija, kar jih poznamo. takšne ljudi bi morali ... v družbi obstajajo neka pravila, katerih se je treba držani in pri takšnih stvareh ni nobene druge alternative in je ne more biti.
Tinč
Illuminat
Illuminat

OdgovorNapisal/-a Follow the RaBBit » 09 apr 2008, 15:42

Jumbinho je napisal/-a:wtf.. indigo ti pr tem ne vidiš nič nenavadnega?!.. sveti drek...  ??? če se v sorodniki jebejo med sabo, pol pridejo ven retardiranci, pizda a ni to zadost... to je že prvi znak da nekaj ne štima.... dear fuck! kok je to bolno...  :coolsmiley:

Ma dej, kaj to pravljico si slisal v vrtcu? Ce bi zares prisli retardiranci, potem smo to mi, ker smo vsi nastali iz adama in eve, itd... Te pravljice so govorili v vrtcu, da so nas strasili, pa se marsikaksno bedarijo so nas ucili.

Kaj pa seks z zivaljo? A pridejo mutiranci? Pol clovek pol koza? Mogoce je tako nastal satan, ko je nekdo pofukal eno kozo in naredil hud greh.

Kaj pa povezava med homoseksualnostjo in AIDSOM?

No ja, eno so miti, drugi tabuji, itd....

Aja, samo, da me ne bo kdo narobe razumel, ker jaz nisem podal prav nobenega mnenja za ali proti, samo par dejstev.

Pa se to, ce je incest homoseksualen mislim, da sploh ni moznost, da bi prisli retardiranci ane? ROFLOL ;D
Truth seeker. Wanna be free? Fight for freedom!
W (\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
I \(='.'=)/ into your signature to help him gain
I (")_(") world domination:)
Uporabniški avatar
Follow the RaBBit
Global Moderator
Global Moderator

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Jessica Simpson » 09 apr 2008, 16:48

Carot je napisal/-a:Kaj pa seks z zivaljo? A pridejo mutiranci? Pol clovek pol koza? Mogoce je tako nastal satan, ko je nekdo pofukal eno kozo in naredil hud greh.

:2funny: :2funny:
Carot je napisal/-a:Kaj pa povezava med homoseksualnostjo in AIDSOM?

Ker ne uporabljajo kondomov...cant get pregnant, dont need to use them
Uporabniški avatar
Jessica Simpson
Prostozidar
Prostozidar

OdgovorNapisal/-a Follow the RaBBit » 09 apr 2008, 18:58

No ja, sej homoseksualnost nima dosti veze z okuzbo AIDSA, ker homoseksualci so geji in lejzbike in verjetno sta oba manj dovzeta za prenos AIDSA, kot heterosekusualci?

Za prenos AIDSA, je najbolj tvegan odnost moskega z zensko, mislim, da bi moglo biti to dejstvo tudi jasno zakaj, razen, ce je virus AIDS zares umetno narejen, da okuzi samo homoseksualce?
Uporabniški avatar
Follow the RaBBit
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a Katka Malik » 09 apr 2008, 19:07

Ja AIDS je umetno narejen in majo tudi zdravilo zanj. Ker vsak virus, še preden se ga naredi, naredijo zdravilo. Nevemkakšna logika je, ampak logika je.  ;)

Ja, Carot, ti maš pa tut hude... človekXkoza=satan(hud greh!) muahahahahaha  :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D lmao!

Drgač pa sm ratala zdej "odvisna" od twincesta. Sam poglejte kake hude zgodbe na BP (http://pripovedke.hpslo.com) pod zgodbo Forbidden Fruit. Omg, kok je huda! Fred&George Weasley, slash&twincest. Keep it alive!!!  :D

Uporabniški avatar
Katka Malik
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a IHS » 09 apr 2008, 19:29

Carot je napisal/-a:
Jumbinho je napisal/-a:wtf.. indigo ti pr tem ne vidiš nič nenavadnega?!.. sveti drek...  ??? če se v sorodniki jebejo med sabo, pol pridejo ven retardiranci, pizda a ni to zadost... to je že prvi znak da nekaj ne štima.... dear fuck! kok je to bolno...  :coolsmiley:

Ma dej, kaj to pravljico si slisal v vrtcu? Ce bi zares prisli retardiranci, potem smo to mi, ker smo vsi nastali iz adama in eve, itd... Te pravljice so govorili v vrtcu, da so nas strasili, pa se marsikaksno bedarijo so nas ucili.

Kaj pa seks z zivaljo? A pridejo mutiranci? Pol clovek pol koza? Mogoce je tako nastal satan, ko je nekdo pofukal eno kozo in naredil hud greh.

Kaj pa povezava med homoseksualnostjo in AIDSOM?

No ja, eno so miti, drugi tabuji, itd....

Aja, samo, da me ne bo kdo narobe razumel, ker jaz nisem podal prav nobenega mnenja za ali proti, samo par dejstev.

Pa se to, ce je incest homoseksualen mislim, da sploh ni moznost, da bi prisli retardiranci ane? ROFLOL ;D

O katerih dejstvih ti govoriš? Upam, da nihče tukaj ne gleda homo incesta. :o

V vrtcu je pravljica recimo Rdeča kapica ne pa zgodba o incestu. Ta stavek sem napisal, da vidiš, kako je lahko najti dlako v jajcu. Jumbinho je imel pač v mislih hetero usmerjene, ti pa si poiskal izjeme. ;)

Kaj si pa z aidsom hotel povedati?
Green and clean.
Uporabniški avatar
IHS
Bog!
Bog!

OdgovorNapisal/-a Follow the RaBBit » 09 apr 2008, 22:18

Ja nihce ne vidi celotne slike in resnic je vec, zato sem to omenil. Mi gre res na kurac, ko poslusam folk, kako govori o incestu in prva asocijacija, ki je, so retardirani otroci. Tako kot za vsako stvar obstaja vec razlag.

Pa se nekaj, da tebe razsvetlim in ostale, lih glede AIDSA in retardiranih otrok, ki vidite, kot glavni problem. RES JE, OBSTAJA ZASCITA KONDOM, KI TE VARUJE PRED TEMI STVARMI, TAKO DA LAHKO SEKSAS Z KOMURHOCES, KADARHOCES, CE ZNAS UPORABLJATI MOZGANE.

To je isto kot mit o drogah, itd...ko folk, ki nima blage, neki uci o ucinkih droge, in kako so slabe, sem pravkar bral po netu eno podobno blesavo novico. Ki imajo same predsodke in posplosujejo in potem recejo na kratko da kako droga ubija in ti skuri mozgane, itd...

Ne zagovarjam ne prvega primera ne drugega, sem pac brez mnenja, moj komentar je zelo brezoseben, samo kot protiutez drugim komentarjem.
Uporabniški avatar
Follow the RaBBit
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a Follow the RaBBit » 09 apr 2008, 22:35

Xolita. je napisal/-a:Ja, Carot, ti maš pa tut hude... človekXkoza=satan(hud greh!) muahahahahaha  :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D lmao!

Ja, ta mit sem si izmislu recimo, samo vprasanje, ce bi nas toliko prepricevali, da bi nastal satan ven iz tega odnosa ali pac nek mutant, ali bi verjeli ali ne in, ali bi si upali imeti potem tak spolni odnos ali ne. Prav tako, kot si nihce ne upa prakticirati incesta, hehe. No malo kruta primerjava, malo za res, malo za hec, samo namen teh govoric je lih vzbuditi strah, tako, da clovek sploh ne pomisli na kaj takega.

No mislim, da lahko zdaj pomirim marsikoga, ker sem skoraj 100%, da ce seksas z kozo ne pridejo ven mutirani ljudje, tako, da, ce koga to rajca, go for it. ;) ;D

Glede incesta pa mislim, da prav tako ne pridejo neki retardirani ljudi ven, ker le zakaj bi, k vecjemu se lahko kaksna dedna napaka bolj izraziteje pojavi, lahko pa pride celo genij ven, ce imas dobre gene, mi mogli probati ta mit pri mythbustersih.

No tako malo za res, malo za hec, za danes.
Uporabniški avatar
Follow the RaBBit
Global Moderator
Global Moderator

OdgovorNapisal/-a IHS » 09 apr 2008, 22:39

Če komentar ni oseben, kaj je potem osebno? :o

Ali hočeš povedati, da je incest ali pedofilija z kondomom o.k.? :o

Dej se zber mal. ;)
Zadnjič spremenil Follow the RaBBit, dne 10 apr 2008, 21:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Green and clean.
Uporabniški avatar
IHS
Bog!
Bog!

OdgovorNapisal/-a Tinč » 10 apr 2008, 14:32

satan je padli angel. potem so vsi angeli pol koze?  ??? ;D
Tinč
Illuminat
Illuminat

Naslednja

Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost

Kdo je prisoten

Po strani brska 2 uporabnikov :: 1 registriranih, 0 skrit in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 140 z dne 14 jun 2016, 17:59

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost

Current time

Danes je 25 sep 2017, 10:35